Kreatinové přípravky, které přináší veškeré výhodyCreatine pH-X, kre-alkalyn je monohydrát kreatinu s alkalickým PH chráněný kapslemi, který se nepřeměňuje na kreatinin a zůstává ve stabilní formě, dokud se dostane do svalů.

Proteiny jsou určeny zejména k budování kvalitní svalové hmoty. Hubnutí zdravě, efektně a s úsměvem. Kvalitní sportovní výživa a suplementy pro Vaši vysněnou postavu. Kulturistika je individuální sport, jehož cílem je dosáhnout požadovaného vzhledu těla.

Co ověřilo účinky přípravku Kre-alkalynu, Creatinu pH-X ?

Můžeme říci, že na základě zpětné vazby od několika atletů, kteří užívali tyto přípravky alkalického kreatinu, že dosáhli pravidelného a účinného příjmu kreatinu bez nechtěných vedlejších účinků. V posledních letech bylo několikrát v odborných časopisech zveřejněno, že užívání monohydrátu kreatinu je bezpečné. Snížením rychlosti přeměny kreatinu jej může tělo lépe a efektivněji využít; proto můžeme přejít na nižší dávkování. Proto je užívání tohoto produktu také ekonomické. Atleti tak mohou užívat menší dávky a dosahují stejných výsledků.

Bílkoviny a aminokyseliny jsou základní kameny kosterního svalstva. Vitamíny a minerály jsou důležitá složka potravy.

Kdo potřebuje kreatinové doplňky stravy?

Užívání kreatinových přípravků je výhodné pro každého, zvláště pro sportovce, kteří užíváním kreatinového doplňku chtějí získat zvýšení výkonu svalů a síly. Starším lidem se doporučuje udržovat svalovou tkáň v kondici. Kreatin také podporuje zdraví kostí.

Jaké je doporučené dávkování? Jaké jsou vedlejší účinky?

Vždycky doporučujeme dodržovat dávkování uvedené na etiketě. Neexistují žádné vědecké důkazy o vedlejších účincích při užívání přípravku Kreatin pH-X, kre-alkalyn takže můžeme jednoduše říci, že přípravek nemá žádné známé vedlejší účinky. Užívání těchto přípravků se však nedoporučuje při ledvinových onemocněních.

Jak užívat přípravek Creatine pH-X?

Doporučuje se dodržovat dávkování uvedené na etiketě. Většina přípravků  kre-alkalynu, Creatinu pH-X  doporučuje 2-4 kapsle představují jednu dávku /v závislosti na hmotnosti sportovce/, která se užívá ráno a před tréninkem.Jak rychle uvidím výsledky?

Atleti pocítili pozitivní změny v prvních pěti dnech užívání kreatinových doplňků.

Mohu přípravek Creatine pH-X kombinovat s jinými doplňky stravy?

Přípravky kre-alkalynu, Creatinu pH-X  jsou velice účinným doplňkem pro sportovce, obsahují bílkoviny a uhlovodany. Je vhodné jej kombinovat s doplňky stravy nebo přípravky vhodnými pro sportovce, které zvyšují tělesnou produkci oxidu dusičného – tzv. NO přípravky. V takovém případě doporučujeme užívat přípravky Kre-alkalynu, creatinu  cca půl hodinu před užitím takového doplňku stravy.

Jak je to se zadržováním vody u Kre-alkalynu, Creatinu PH-X?

Mnoho atletek se v minulosti vyhýbalo užívání tradičních kreatinových doplňků stravy, protože nechtěly vypadat opuchle. To už dnes není problém. Při užívání přípravků Kre-alkalynu, Creatinu pH-X spolu s jednoduchými uhlovodany (např. s gainery), které zvyšují absorpci pomocí efektu inzulínové špičky, je absorpce kreatinu efektivnější. Creatine pH-X, Kre-alkalyn nezpůsobuje zadržování vody. Nicméně, přípravky zvýší sílu pouze jako tradiční kreatin. Všichni víme, že voda zadržená ve svalech znamená také větší sílu. Proto kombinování přípravku Kreatine pH-X s běžným kreatinem u některých jedinců povede k vyššímu nárůstu síly a objemu buněk.

Kreatin se zásaditým-alkalickým PH

Monohydrát kreatinu už dávno prokázal svou účinnost v několika studiích. Zvyšuje sílu a výdrž. Nicméně někteří atleti se zmiňují o vedlejších účincích ve formě nepříjemného pocitu v žaludku. Tyto vedlejší účinky ale nepocházejí z kreatinu, ale z kreatininu. Můžeme říci, že Creatin pH-X respektive Kre-alkalyn představuje novou formu kreatinu. Během výroby těchto přípravků kreatinu roste hodnota pH až na hodnotu pH-XPřípravek Creatine pH-X, Kre-alkalyn je přípravek zařazen mezi potraviny pro zvláštní výživu- vhodný pro sportovce a osoby se zvýšenou tělesnou zátěží. Kre-alkalyn je 100% stabilní a nemění se v kreatinin. Proto se kreatin vstřebává ve své původní formě a přechází do krevního řečiště a poté ke svalovým buňkám. Creatine pH-X resp. Kre-alkalyn proto poskytuje stejné účinky při menších dávkách ve srovnání s jinými produkty obsahující monohydrát kreatinu. Kreatin pH-X se v kreatinin mění mnohem pomaleji právě díky své formě – hodnotě ph-X. Pokud jej smícháme s nápoji, má  nižší hodnotou pH – zásadité, alkalické PH. Čím nižší hodnotu pH nápoj má, tím rychleji se kreatin přeměňuje. Hodnota pH-X a forma kapslí kre-alkalynu  tedy efektivněji doplňuje kreatin. Tyto přípravky se při užívání nemusí míchat s nápoji, takže aktivní látky hlídá nejen hladina pH-X, ale také forma kapslí. Creatine pH-X je chráněn aktivními látkami, aby dosáhl hodnoty pH-X a poté ji udržel. Proto je vstřebáván ve své původní formě. To znamená, že svaly jsou schopny využívat kreatin efektivněji, dávkování se může snížit (v porovnání s klasickým kreatinem monohydrátem) a neexistuje doba potřebná ke vstřebávání. Odezvy na přípravek Kreatine pH-X jsou velmi pozitivní. Díky menšímu zadržování vody je doplňování kreatinu mnohem lepší, než bylo předtím a nemá vedlejší účinky v podobě nepříjemných pocitů žaludku. Kulturisté potvrzují okamžité výsledky, protože ve srovnání s běžnými přípravky, obsahujícími monohydrát kreatinu, u alkalického kreatinu neexistuje doba potřebná ke vstřebávání. Je dokázáno, že koncentrace fosfátu kreatinu vzrostla po prvních 5 dnech užívání doplňku Creatine pH-X nebo Kre-alkalyn při denním příjmu 1,5g přípravku. Tato forma kreatinu také snižuje obsah kyseliny mléčné ve svalech. Když se svaly namáhají, zvyšuje se hladina kyseliny mléčné, to snižuje schopnost kontrakce svalů a vede k bolestem svalů. Kre-alkalyn prochází střevy, plně se vstřebává do krevního řečiště. Shrňme si tedy vše, co Vám přípravky Creatine pH-X a Kre-alkalyn nabízí: Už žádné nepříjemné vedlejší účinky, žádný čas potřebný k vstřebání, žádné cykly doplňování kreatinu, žádný příjem uhlovodanů navíc kvůli lepšímu vstřebávání (to je systém, jak fungují jiné produkty obsahující monohydrát kreatinu). A nejlepší je, že nižší dávky mají stejné účinky, protože se dostává přímo do svalových buněk.


Reklama:


Čerstvé ovoce a zelenina - pro vaše dokonalé zdraví.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!